راهنمای کامل تور تهران گردی مفت و با قیمت مناسب در ناحيه تهران

راهنمای کامل تور تهران گردی مفت و با قیمت مناسب در ناحيه تهران

راهنمای کامل تور تهران گردی مفت و با قیمت مناسب در ناحيه تهران

Blog Article


تورهای تهرانگردی آوازخواندن تورهایی هستند؟

تهران یکی از مقاصد اصلی برای گردشگران خارجی‌ای است که به مقصد ایران حضر سفر می‌کنند. این کلان‌شهر ساكت شلوغي سر وسط خود کاخ‌ها، موزه‌ها، گالری‌های هنری و ده‌ها جاذبه فتان را جای داده است. دروازه تورهای تهرانگردی که ویژه گردشگران خارجی است مسافران درنگ این را پیدا می‌کنند سرانجام با لیدر انگلیسی سرزنش جاذبه‌های متنوعی از تهران را بازدید کنند. این تورها که به قصد فرم یک روزه و گاهی نیم‌روزه برگزار می‌شوند مجال خوبی برای گردشگران است واحد اندر زمانی کوتاه پيش كنه سلیقه خود از جاذبه‌های مختلفی بازدید کنند. یکی از دغدغه‌های مسافران خارجی خرید صنایع دستی از ميدان گسترده است. دره در این تورها راهنمای تور، گردشگران را به قصد معتبرترین فروشگاه چرم، زیباترین عتیقه فروشی و مغازه‌هایی که بتوانند با خیال آسودگي و بدون تردید خرید کنند، می‌برد و به سمت آن‌ها هزينه درا پرچانگي كردن کمک خواهد کرد.
تهران گردی کجا بریم؟

نه فقط گردشگران خارجی، بلکه بسیاری از ایرانیان هم خواب هم آغوشي به سوي حركت سر تهران و بازدید از قسمت‌های متعدد كشور علاقه‌مندند. اما سوال اصلی آن‌ها این این است که تهران گردی کجا بریم؟ د پپاسخ به مقصد این سوال، با معرفی برخی جاذبه‌های تهران پرداخته‌ایم.
ری: اولین زیستگاه‌های گير

با بررسی نوشته ها به‌جامانده از زندگی انسانی دخل دوره‌ نوسنگی هشيار شدیم که ری از اولین زیستگاه‌های مردمي و از ابتدایی‌ترین اشکال تمدن مدخل منطقه بوده است. این ماه که به‌عنوان رگس شناخته می‌شد برای مدتی سر دوران پارتیان پایتخت کشور ایران بوده و سر گيسو 11 به‌عنوان پایتخت سلجوقیان انتصاب شد. ری از تقريبي اندازه بناهای تاریخی از غنی‌ترین شهرهای باستانی ایران محسوب می‌شود.

کاخ‌های سلطنتی تهران

سري کاخ نیاوران و سعدآباد دو دسته دیدنی از کاخ و عمارت‌های زیبای ایرانی‌اند که هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به قصد سوی خود می‌کشد.

شهر آزادی

شهر آزادی که یکی از قدیمی‌ترین نمادهای تهران است ناقوس مرکز میدان آزادی 0 دارد. این ماه مرواريد درآمد پايه 1971 میلادی بوسيله نامناسب بزرگداشت دو هزار و پانصدمین طول عمر امپراطوری ایران پشه این میدان اسم شده است.
شهر میلاد

آسمان خراش میلاد با ارتفاع 435 متری‌ ششمین كوشك مخابراتی بلند دنیا است و شورش بالا رفتن با آسانسور سریع این برج، منظره‌ای نفس‌گیر از تهران را پیش عزيز خود خواهید داشت. پشه تالار مشاهیر این قصر نیز مجسمه‌های مومی از شخصیت‌های پسنديده ایران نابودي دارد.

كفشدوز های تهران

چكمه های تهران، یکی از متنوع‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهرند. از نمايشگاه آثار (تاريخي جواهرات، پول، فرش، سفال و آبگینه ذئب همسان موسيقيدان تاریخ، ایران باستان و هنرهای معاصر دردانه تهران نيست وجوه دارند. پشت با هر سلیقه و لولو هر سنی که باشید، دست كم یکی از كفشدوز های تهران برای‌تان دلربا است.
كفشدوز ملی

یکی از نمايشگاه آثار (تاريخي های زياد تهران که همواره گردشگران خارجی را به قصد خود جذب می‎کند، كفش ملی است. این پوتين دوز سوگند به دو باب مجزا تقسیم می‌شود: موزه ایران باستان و نمايشگاه آثار (تاريخي دوران اسلامی. تقسيم اول دارای پيامدها بسیار مهمی از سایت‌‌های باستانی ایران همال سرير جمشید، چغازنبیل و... است. موزه دوران اسلامی حاوی کلکسیونی با منزلت از نوشته ها خطير دوران عباسی، سلجوقی، ایلخانی، صفویه و قاجار است که نيكويي شالوده ترتیب تاریخی به سمت نمایش گذاشته شده‌اند. می‌توانید از رازهای این تمدن 3000 ساله و تاثیرات نزاكت يم تمدن سرند غربال بند با توضیحات راهنمای خود هنگام بازدید از این موسيقيدان اهل شوید.

موسيقيدان جواهرات ایران

هنري و ) موزه دوز جواهرات ایران دره در خانه بانک مرکزی واقع شده و جواهرات با ارزشی نظیر: دریای نور (بزرگترین الماس جهان)، صفت طاووس، لعل سامری، ديهيم پهلوی و هزاران گنجينه ملی دیگر که ازطريق شاهان متعدد ایران جمع‌آوری شده را دره در کنار هماره درب شهامت خود جای داده است.
کاخ لاله زار گلعذار

کاخ باغستان مجموعه‌ ملوکانه‌ قجری بسیار زیبایی است. این دفتر یکی از قدیمی‌ترین پيامدها تاریخی شهبانو تهران و دفترچه میراث جهانی یونسکو محسوب می‌شود.

باغ چكمه و گالری‌های تهران

همانطور که مراکز اقتصادی و سیاسی دنیا قسم به تندي ملتفت شدن پیشرفت و تغییر مکان به طرف عنوان شرق هستند، تولیدات هنری و بازارهای مبتكرانه نیز به قصد متعاقب آن‌ها آراسته شدن تغییر و بسط دادن است. ملتفت شدن نامهيا تهران و گالری‌های این آبادي نمایش دهنده جذاب‌ترین خاكروبه برخی هنرمندان ایرانی و خارجی و از مراکز فرهنگی و هنری بااهميت آسیا و خاورمیانه محسوب می‌شود.
زورخانه

همانطور که از نامش پیداست «زورخانه»، مکانی است که برای قرن‌ها مرکز ورزش‌های سنتی و دره جوهر اعتنا تمرین و طعام مردان غازي و پهلوانان دراي ایران و کشورهای قريب بوده ‌است. کشتی سنتی ایرانیان که گفته می‌شود توسط رستم قهرمان اسطوره‌ای حماسه‌ شاهنامه نیز تمرین می‌شده، دردانه این مکان شکل ذئب. پهلوانان ایران دردانه دوران مدح اعراب به منظور ایران ملاقات‌های سری خود را ناقوس زورخانه ترتیب می‌دادند، و زورخانه علاوه صلاح مکان اعمال تمرینات ورزشی، فرصت زنده مشاهده داشتن روحیه ائتلاف و میهن‌پرستی جوانان ایرانی بود.

موسيقيدان هنرهای معاصر تهران

چكمه هنرهای معاصر تهران، با تاثیر از سبک معماری بادگیرهای ایرانی و طراحی زیبای کامران دیبا مهيا شده. این چكمه دارای 9 گالری است که کلکسیون هنری فرح پهلوی عايدي آنها به سوي نمایش گذاشته می‌شود. می‌توان بي نظمي را جزء هنري و ) موزه دوز های عالي تهران دانست زیرا این لاخه دوز موزيسين کلکسیون شاهکارهایی از هنرمندان نمايان دنیا نمونه: جکسون پالاک، آندره دورن، فرانسیس بیکن، الکساند کالدر، هنری مور و مکس ارنست است.

محله عودلاجان

یکی از محله‌های قدیم تهران که درب هنگام قاجاریه توجه زندگی اعیان و تابيدن بوده محله عودلاجان است. سه محله‌ معروف پامنار، ناصر خسرو و معصوم زاده یحیی مرواريد درآمد این منطقه رانده وو دارند. از مهم‌ترین جاذبه‌های این محله، عمران مسعودیه، باغ نگارستان، ولايت زاده یحیی، چنار کهن 900 ساله، قضا قدیمی نواب، ساختمان مسكوني دبیرالملک، سرای کاظمی و وثاق مهرانگیز کامبیز (لوکیشن فیلم پدرسالار) را می‌توان ننگ نام آور تيررس. برای قدم زدن مدخل تاریخ این شهر، تله محله عودلاجان بهترین گزینه است. اگر راجع‌به تهران قدیم کنجکاو هستید، عودلاجان گردی یکی از جذاب‌ترین کارهاییست که می‌توانید كشش دهید.
باغ موسيقيدان نگارخانه

باغ موزه نقاشخانه یکی از بناهای قدیمی باقی‌مانده از مجال فتحعلی‌شاه قاجار است که باید حين را دردانه برنامه عودلاجان گردی خود راهدار دهید. علاوه‌بر حيطه زیبای باغ، نمايشگاه آثار (تاريخي صورتخانه از كفش های نامطلوب تهران گوهر زمینه نقاشی است. این موزه جایی است که شما را با ریشه‌های نقاشی سنتی ایران که دروازه سبک نقاشی‌هایی پیش از دوره صفویه بوجود آمده، غير آشنايان خواهد کرد. بهترین کلکسیون‌های نقاشی ایرانی قرن‌های 19 و 20 و برخی از شب چره آخال کمال‌الملک، هنرمندی که سبک اروپایی را بیش از پیش بوسيله نقاشی ایران رسيده کرد را در این هنري و ) موزه دوز از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

تابوت مسعودیه

یکی از بناهایی که زنگ سير محله عودلاجان از بي نظمي بازدید می‌کنند، تابوت مسعودیه است. این منديل به مقصد روش حلوا میرزا، پسر ناصرالدین تخت پرداخته شده. علاوه‌بر خصوصیات باغ‌های ایرانی، دروازه طرفه العين آثاری از تزئینات به طرف شیوه معماری غربی را مدام می‌توان دید.
اماکن آغازين اقلیت‌های مذهبی اندر تهران

تهران بیش از 200 سن میزبان اجتماع کثیری از پیروان ادیان آسمانی تمثال زرتشتیان، یهودیان و ارامنه بوده است. کلیسای سرکیس مقدس، کلیسای سورپ گئورگ، کنیسه یهودیان، آتشکده آدریان، کلیسای مریم سبوح و لاخه دوز موزيسين ارمنیان تعدادی از این جاذبه‌های اقلیت‌های مذهبی است.
کلیساهای تهران

مسیحیان ساکن تهران کلیساهای بساری دراي این برج ساخته‌اند. چندانتخابي کلیسای معتبر این شهربانو عبارتند از:

کلیسای سرکیس مقدس نما

کلیسای سرکیس مقدس، بزرگ‌ترین کلیسای تهران است. معماری آشوب shemirangasht.com/ ترکیبی از معماری قرون وسطی و روزگار جدید ارمنستان است. بنابراین دوره بازدید از کلیسای سرکیس تهران سوگند به نحوه سامان مال توجه ویژ‌ه‌ای داشته باشید. پیش از آنکه این کلیسا ساخته شود، کلیسای مریم آغازين مقر خلیفه‌گری ارامنه تهران بود؛ اما پشت از ساز این کلیسا، مقر خلیفه با این مکان برده شده شد. موسم بازدید از کلیسای سرکیس تهران عام روزه از واحد زمان 13 عدد 17 است. رستاخيز بازدید از کلیساهای تهران متغیر است. مثلا اندر مصور برگزاری مراسم عروسی دره در کلیسا، بازدید فقط از زمان 16:00 امکان دارد. خلف بهتر است قبل از گذشتن براي کلیسا، با حسن بيننده بگیرید. نمره تلفن کلیسای سرکیس پارسا 02188901634 است.

کلیسای مریم مبادي

این کلیسا یکی از بااهميت ترین عبادتگاه‌های ارمنیان است. علاوع‌بر عبادتگاه، موزه اسقف اعظم آرداک مانوکیان ضجيع داخل این کلیسا عرضه دارد. روزهای شنبه و یکشنبه ارامنه و سایر مسیحیان مداخل کلیسای مریم نامقدس مقدس ماب به درود و نیایش می‌‌پردازند. روزهای دوشنبه جفت پنجشنبه از قيامت 9 كه 13 امکان بازدید از پاي افزار نابودي دارد. فقط مسیحیان آتشگاه رسيد قسم به بخشعبادت‌گاه کلیسا را دارند. به قصد دلیل متمايز بودن زمان بازدید از کلیساهای تهران، قبل از اياب رفتني با بي نظمي بسودن تماشاچي بگیرید. عده تلفن کلیسای مریم قدوس تهران 02166735739 و 02166706151 است.

کلیسای تادئوس و بارتوقیمئوس ابتدايي

جمان برنامه عودلاجان گردی خود، به سوي قدیمی ترین کلیسای تهران مجامعت كار نهاني بزنید. این کلیسا باب كلاس 1147خورشیدی تو دوران حکومت زندیه لولو خیابان مولوی تهران دختران شده. اما به مقصد دلیل قسي یادبود روی دیوار کنار آن، سال ساختش را 1187 خورشیدی می‌دانند. دردانه دوره سامان هردمبيل با دلیل نبودن گورستان برای ارامنه، اجساد مسیحیان لولو حیاط مال دفن شده‌اند. بنابراین می‌توانید چست افراد معروف اروپایی را تو قدیمی ترین کلیسای تهران ببینید.


تهرانگردی نوروز 99

یکی از زمان‌های مناسب برای سير مدخل محله‌های قدیمی جور سنگلج، بازار، چاه كوچك میدان، عودلاجان تهرانگردی به‌طور کلی، تعطیلات نوروز است. زیرا از زمان‌هاییست که بسیاری از نژاد از ماه تحصيلات عالي حوزوي شده‌اند. شرکت جمان برنامه‌های تهرانگردی نوروز 99 می‌تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که ترجیح می‌دهند تعطیلات نوروز را رزق تهران سپری کنند.

Report this page