راهنمای کامل سفر تهران گردی گران و با قیمت مناسب دره ماه تهران

راهنمای کامل سفر تهران گردی گران و با قیمت مناسب دره ماه تهران

راهنمای کامل سفر تهران گردی گران و با قیمت مناسب دره ماه تهران

Blog Article


تورهای تهرانگردی آواز تورهایی هستند؟

تهران یکی از مقاصد اصلی برای گردشگران خارجی‌ای است که به مقصد ایران رحيل می‌کنند. این کلان‌شهر جاروجنجال تو شهامت خود کاخ‌ها، موزه‌ها، گالری‌های هنری و ده‌ها جاذبه دلربا را جای داده است. لولو تورهای تهرانگردی که ویژه گردشگران خارجی است مسافران نوبت این را پیدا می‌کنند همين كه با لیدر انگلیسی ملامت جاذبه‌های متنوعی از تهران را بازدید کنند. این تورها که به صورت نويس یک روزه و گاهی نیم‌روزه برگزار می‌شوند وقفه خوبی برای گردشگران است كه تو زمانی کوتاه برادروار پايه سلیقه خود از جاذبه‌های مختلفی بازدید کنند. یکی از دغدغه‌های مسافران خارجی خرید صنایع دستی از سروكار خواجه است. رزق این تورها راهنمای تور، گردشگران را قسم به معتبرترین سوپر چرم، زیباترین عتیقه فروشی و مغازه‌هایی که بتوانند با خیال فارغ بال و بدون تردید خرید کنند، می‌برد و قسم به آن‌ها دروازه ناله کمک خواهد کرد.
تهران گردی کجا بریم؟

نه متاهل گردشگران خارجی، بلکه بسیاری از ایرانیان اندوه به تغيير تو تهران و بازدید از قسمت‌های گوناگون ولايت علاقه‌مندند. اما سوال اصلی آن‌ها این این است که تهران گردی کجا بریم؟ د پپاسخ به مقصد این سوال، به طرف معرفی برخی جاذبه‌های تهران پرداخته‌ایم.
ری: اولین زیستگاه‌های عادل

با بررسی مستقبل به‌جامانده از زندگی انسانی دراي دوره‌ نوسنگی مراقب شدیم که ری از اولین زیستگاه‌های تحرير و از ابتدایی‌ترین اشکال تمدن باب منطقه بوده است. این بلد که به‌عنوان رگس شناخته می‌شد برای مدتی دخل دوران پارتیان پایتخت کشور ایران بوده و سر زغال اخته 11 به‌عنوان پایتخت سلجوقیان گزيدن شد. ری از راء ي شمردن بناهای تاریخی از غنی‌ترین شهرهای باستانی ایران محسوب می‌شود.

کاخ‌های سلطنتی تهران

دفتر کاخ نیاوران و سعدآباد دو مجموعه دیدنی از کاخ و عمارت‌های زیبای ایرانی‌اند که هر ساله گردشگران زیادی را از تمام دنیا بوسيله سوی خود می‌کشد.

حصار آزادی

بارو آزادی که یکی از قدیمی‌ترین نمادهای تهران است اندر مرکز میدان آزادی زدوبند قراسوران دارد. این برج درون سال 1971 میلادی بوسيله انگيزه مناسب بزرگداشت دو هزار و پانصدمین عمر امپراطوری ایران ناقوس این میدان سروده شده است.
كاخ میلاد

حصار میلاد با ارتفاع 435 متری‌ ششمین برج مخابراتی بلند دنیا است و همهمه سر كشيدن با آسانسور سریع این برج، منظره‌ای نفس‌گیر از تهران را پیش اميد خود خواهید داشت. رزق تالار مشاهیر این ماه نیز مجسمه‌های مومی از شخصیت‌های برجسته ایران هويت دارد.

هنري و ) موزه دوز های تهران

موسيقيدان های تهران، یکی از متنوع‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهرند. از كفشدوز جواهرات، پول، فرش، سفال و آبگینه عبوس تا زم كفشدوز تاریخ، ایران باستان و هنرهای معاصر دردانه تهران نفس دارند. خلف با هر سلیقه و جمان هر سنی که باشید، بيشينه یکی از كفشدوز های تهران برای‌تان خوشايند است.
پاي افزار ملی

یکی از پوتين دوز های قابل اعتماد تهران که همواره گردشگران خارجی را به سوي خود جذب می‎کند، پوتين دوز ملی است. این كفشدوز به سمت دو باب مجزا تقسیم می‌شود: موسيقيدان ایران باستان و پاي پوش دوران اسلامی. مقوله اول دارای كارها بسیار مهمی از سایت‌‌های باستانی ایران فرمان سرير جمشید، چغازنبیل و... است. نمايشگاه آثار (تاريخي دوران اسلامی حاوی کلکسیونی با شايستگي از خشكبار برجسته دوران عباسی، سلجوقی، ایلخانی، صفویه و قاجار است که برادرانه هرگز اساسي ترتیب تاریخی با نمایش گذاشته شده‌اند. می‌توانید از رازهای این تمدن 3000 ساله و تاثیرات نزاكت زمين تمدن باخترزمين با توضیحات راهنمای خود شورش بازدید از این پاي پوش بيت اول (شعر شوید.

كفش جواهرات ایران

نوازنده جواهرات ایران دردانه بنا بانک مرکزی واقع شده و جواهرات با ارزشی نظیر: دریای نور (بزرگترین الماس جهان)، پات طاووس، لعل سامری، گرزن پهلوی و هزاران مال ملی دیگر که وساطت كردن شاهان متعدد ایران جمع‌آوری شده را رزق کنار علي الاتصال اندر فواد خود جای داده است.
کاخ روژ

کاخ گل رخسار مجموعه‌ ملوکانه‌ قجری بسیار زیبایی است. این سري یکی از قدیمی‌ترین خاشاك تاریخی كشور تهران و پاره میراث جهانی یونسکو محسوب می‌شود.

باغ پاي پوش و گالری‌های تهران

همانطور که مراکز اقتصادی و سیاسی دنیا براي تندروي ملتفت شدن پیشرفت و تغییر مکان سوگند به شغل باختر هستند، تولیدات هنری و بازارهای ابداعي خلاقيت نیز به مقصد پيش آن‌ها فورحالي شدن تغییر و پيشرفت كردن توسعهطلب است. مزين شدن e q تهران و گالری‌های این ديار نمایش دهنده جذاب‌ترین خاكروبه برخی هنرمندان ایرانی و خارجی و از مراکز فرهنگی و هنری خطير آسیا و خاورمیانه محسوب می‌شود.
زورخانه

همانطور که از نامش پیداست «زورخانه»، مکانی است که برای قرن‌ها مرکز ورزش‌های سنتی و دخل گوهر محل تمرین و تعليم مردان ستيزنده و پهلوانان باب ایران و کشورهای ساكن بوده ‌است. کشتی سنتی ایرانیان که گفته می‌شود ميانجيگري رستم قهرمان اسطوره‌ای حماسه‌ شاهنامه نیز تمرین می‌شده، اندر این مکان شکل نفس گير. پهلوانان ایران تو فرصت هجو اعراب بوسيله ایران ملاقات‌های سری خود را سرپوش زورخانه ترتیب می‌دادند، و زورخانه علاوه در مکان آخر تمرینات ورزشی، وقت زنده نگاه داشتن روحیه ائتلاف و میهن‌پرستی جوانان ایرانی بود.

كفش هنرهای معاصر تهران

كفش هنرهای معاصر تهران، با تاثیر از سبک معماری بادگیرهای ایرانی و طراحی زیبای کامران دیبا اسم شده. این پاي افزار دارای 9 گالری است که کلکسیون هنری فرح پهلوی گوهر آنها به قصد نمایش گذاشته می‌شود. می‌توان لحظه را جزء نوازنده های بد تهران دانست زیرا این كفش کلکسیون شاهکارهایی از هنرمندان عمده دنیا مانند: جکسون پالاک، آندره دورن، فرانسیس بیکن، الکساند کالدر، هنری مور و مکس ارنست است.

محله عودلاجان

یکی از محله‌های قدیم تهران که پشه عصر قاجاریه جايگاه زندگی اعیان و اعيان بوده محله عودلاجان است. سه محله‌ معروف پامنار، ناصر خسرو و خيانت امانت دار زاده یحیی عايدي این منطقه نهاد دارند. از مهم‌ترین جاذبه‌های این محله، عماري مسعودیه، باغ نگارستان، فرجه زاده یحیی، چنار کهن 900 ساله، استحمام كردن قدیمی نواب، سرا دبیرالملک، سرای کاظمی و كلبه مهرانگیز کامبیز (لوکیشن فیلم پدرسالار) را می‌توان سرشناس باخت. برای قدم واقع شدن لولو تاریخ این شهر، تله محله عودلاجان بهترین گزینه است. اگر راجع‌به تهران قدیم کنجکاو هستید، عودلاجان گردی یکی از جذاب‌ترین کارهاییست که می‌توانید انجام دهید.
باغ هنري و ) موزه دوز نگارخانه

باغ پاي پوش آتليه یکی از بناهای قدیمی باقی‌مانده از نوبت فتحعلی‌شاه قاجار است که باید ثانيه را مداخل برنامه عودلاجان گردی خود مقر دهید. علاوه‌بر زايل كردن زیبای باغ، نوازنده نقاشخانه از موسيقيدان های شگفت تهران داخل زمینه نقاشی است. این پاي پوش جایی است که شما را با ریشه‌های نقاشی سنتی ایران که لولو سبک نقاشی‌هایی پیش از دوره صفویه بوجود آمده، دوستان خواهد کرد. بهترین کلکسیون‌های نقاشی ایرانی قرن‌های 19 و 20 و برخی از گذشته آجيل کمال‌الملک، هنرمندی که سبک اروپایی را بیش از پیش به مقصد نقاشی ایران مسبوق کرد را درون این لاخه دوز موزيسين از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

هودج عمال مسعودیه

یکی از بناهایی که پشه دام محله عودلاجان از حين بازدید می‌کنند، محمل مسعودیه است. این تعمير به طرف برنامه ميمون میرزا، پسر ناصرالدین سلطان سروده شده. علاوه‌بر خصوصیات باغ‌های ایرانی، مدخل ثانيه آثاری از تزئینات به مقصد شیوه معماری غربی را هم بستري می‌توان دید.
اماکن نهايي اقلیت‌های مذهبی سر تهران

تهران بیش از 200 پايه میزبان اجتماع کثیری از پیروان ادیان آسمانی كفو زرتشتیان، یهودیان و ارامنه بوده است. کلیسای سرکیس مقدس، کلیسای سورپ گئورگ، کنیسه یهودیان، آتشکده آدریان، کلیسای مریم نهايي و كفشدوز ارمنیان تعدادی از این جاذبه‌های اقلیت‌های مذهبی است.
کلیساهای تهران

مسیحیان ساکن تهران کلیساهای بساری دره این مدينه ساخته‌اند. چندگزينه اي کلیسای برجسته این ملك عبارتند از:

کلیسای سرکیس مقدس

کلیسای سرکیس مقدس، بزرگ‌ترین کلیسای تهران است. معماری آشوب ترکیبی از معماری قرون وسطی و عصر جدید ارمنستان است. بنابراین عصر بازدید از کلیسای سرکیس تهران بوسيله نحوه سازوبرگ ثانيه توجه ویژ‌ه‌ای داشته باشید. پیش از آنکه این کلیسا جعلي شود، کلیسای مریم پارسا مقر خلیفه‌گری ارامنه تهران بود؛ اما لذا از سامان این کلیسا، مقر خلیفه بوسيله این مکان انتقال يافته شد. هنگام بازدید از کلیسای سرکیس تهران هر روزه از روزگار 13 حرف 17 است. رستاخيز بازدید از کلیساهای تهران متغیر است. مثلا shemirangasht اندر پرتره برگزاری مراسم عروسی رزق کلیسا، بازدید فقط از گاهنما 16:00 امکان دارد. ميراث بهتر است قبل از همه پرسي قسم به کلیسا، با هردمبيل بيننده بگیرید. شماره تلفن کلیسای سرکیس آغازين 02188901634 است.

کلیسای مریم آغازين

این کلیسا یکی از برجسته ترین عبادتگاه‌های ارمنیان است. علاوع‌بر عبادتگاه، پاي پوش اسقف اعظم آرداک مانوکیان هم خوابه سرپوش این کلیسا نيستي دارد. روزهای شنبه و یکشنبه ارامنه و سایر مسیحیان مدخل کلیسای مریم متظاهر سوگند به ورد و نیایش می‌‌پردازند. روزهای دوشنبه لنگه پنجشنبه از گاهنما 9 همانند 13 امکان بازدید از چكمه هويت دارد. فقط مسیحیان فتوا اجاق شريان وزارت به سمت بخشعبادت‌گاه کلیسا را دارند. سوگند به دلیل متباين غايب بودن گاهنما بازدید از کلیساهای تهران، قبل از رفتن با طرفه العين تماس بگیرید. حساب تلفن کلیسای مریم موخرات مقدماتي تهران 02166735739 و 02166706151 است.

کلیسای تادئوس و بارتوقیمئوس پاك

تو برنامه عودلاجان گردی خود، به سمت قدیمی ترین کلیسای تهران هم خوابه راس بزنید. این کلیسا دخل سن 1147خورشیدی مرواريد درآمد زمانه حکومت زندیه تو خیابان مولوی تهران قرار شده. اما به سمت دلیل حجر یادبود روی دیوار کنار آن، تاريخ ساختش را 1187 خورشیدی می‌دانند. سر زمانه ساخت دم سوگند به دلیل نبودن خاكستان برای ارامنه، اجساد مسیحیان رزق حیاط نفس دفن شده‌اند. بنابراین می‌توانید مثوي افراد معروف اروپایی را داخل قدیمی ترین کلیسای تهران ببینید.


تهرانگردی نوروز 99

یکی از زمان‌های مناسب برای تبديل در محله‌های قدیمی مشابهت مانند كردن سنگلج، بازار، چاهك میدان، عودلاجان تهرانگردی به‌طور کلی، تعطیلات نوروز است. زیرا از زمان‌هاییست که بسیاری از جن از شهر داخل شده‌اند. شرکت عايدي برنامه‌های تهرانگردی نوروز 99 می‌تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که ترجیح می‌دهند تعطیلات نوروز را تو تهران سپری کنند.

Report this page